Minibazárek ve Fénixu
Datum konání: | 1. 12. 2023 |
---|---|
V čase: | od 13.30 do 15.00 hodin |
Místo konání: | Volnočasové centrum Fénix Nepomuk Ukázat na mapě |
Zveme Vás na Mini bazárek věcí dětí z odpoledního klubu
Nakupovat může každý, prodávat mohou děti od 3. do 5. třídy. Cílem bazárku je podpořit finanční gramotnost a zodpovědnost dětí.
1.Vytřiď hračky, které bys chtěl poslat do světa (maximum 10ks).
- S rodiči je naceň a připrav prodejní seznam (max. cena 1 hračky 100Kč).
- Dostaneš prodejní místo o které se budeš starat sám.
K prodeji se mohou přihlašovat děti od 3. do 5. třídy, nakupovat může přijít každý. Kapacita prodejních míst je omezena, nutné je přihlášení (odkaz na rezervační systém zde: do-fenixu-s-duverou/rezervacni-system/ ) a také odevzdání seznam věcí s cenami a podepsaným souhlasem rodiče (ke stažení na tomto odkazu: do-fenixu-s-duverou/nabidka-kurzu-a-aktivit/bazarek-hracek/). Prodejní věci je možné přinést dopředu do kanceláře Do Fénixu s důvěrou.
Pomůžeme, poradíme, podpoříme Vás. Jsme projekt Do Fénixu s důvěrou.
- Buriánová +420 601554804, burianovakarolina@urad-nepomuk.cz
- Beníšková + 420 602584688, beniskovamiroslava@urad-nepomuk.cz
Projekt Fénix pro rodiny a děti je projektem města Nepomuk a byl podpořen z Operačního programu Zaměstnanost plus pod registračním číslem CZ.03.02.02/00/22_017/0001015.
Další nadcházející události
Kultura občanům regionu - únor 2025
Velké divadle
Město Nepomuk společně s Plzeňským krajem a divadlem J. K. Tyla v Plzni pokračují v pravidelných zájezdech za kulturou. V sobotu 15. 2. 2025 v odpoledních hodinách můžete v Plzni navštívit představení Pět malých prasátek.
Zdeněk Izer
Sokolovna Nepomuk
Vyndavací zas tam dací je název pořadu,ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera.
81. let od sestřelení Liberatoru
náměstí A. Němejce, Nepomuk
k uctění památky obětí sestřeleného amerického bombardéru B-24J Liberator