Přeskočit na obsah
MENU

Historická sezona pro FBC FALCONS Nepomuk ´´A´´ !

´´A´´ tým Falcons Nepomuk se poprvé v historii nepomuckého florbalu probojoval do play off 1. ligy BLMF. Po základní části skončil tým na 6. pozici v tabulce. Ve florbale si první 4 týmy vybírají soupeře do play off, přednostně podle umístění v tabulce po základní části. Nás si pro čtvrtfinále play off vybral tým AC Pošta Strašice, který skončil na 1. místě s bilancí 17 výher, 2 remízami a 3 prohrami. Věděli jsme, že nás čeká těžká série a to se také potvrdilo. Přesto, že jsme odehráli velmi vyrovnaná utkání, kdy jsme v 1. zápase prohráli gólem v poslední minutě 1:0 a v 2. utkání soupeř vyrovnal v poslední minutě v power play na 3:3 a nakonec nás tým Strašic porazil na samostatné nájezdy. V sérii vyhráli 2:0 a postoupili do semifinále. Soupeři gratulujeme a děkujeme všem fanouškům, sponzorům a ostatním, kteří se podíleli na podpoře týmu během sezony.

Hráči, kteří nastoupili během sezony za ´´A´´ tým: Podroužek Josef (G), Bárta Tomáš (C), Blažek Martin, Chodora Jan, Šůs Martin, Kováč Lukáš, Tyrpekl Jan, Milota David, Jára Tomáš, Motejzík Martin, Hubač Robert, Chodora Richard

Sponzoři ´´A´´ týmu: KLAUS Timber a.s., SKY Trade s.r.o, Město Nepomuk